+372 51 75 077
info@kasikellad.ee

Täiskasvanute kontsertansamblid

"Esmaspäev" ja "Neljapäev"

Pärnu Käsikellastuudio juures tegutseb kaks täiskasvanute kontsertansamblit „Esmaspäev“ ja „Neljapäev“. Tihtipeale moodustub kahe ansambli peale segakoosseise erinevates põnevates projektides osalemiseks.

Ansamblid on tegusemisaastate jooksul ette võtnud hulgaliselt põnevaid  muusikalisi koostööprojekte erinevate solistide ja kollektiividega Pärnust ja kaugemalt. 

Üheskoos Pärnu kammerkooriga on käidud kontsertreisil Rootsis ja Saksamaal ning Peterburgis, konkursil Austrias saavutatud kulddiplom ja eripreemia.
 
2017. aasta suvel võtsid Pärnu käsikellamängijad osa käsikellafestivalist „Handbell Tour 2017“, mis toimus Euroopa erinevates riikides. 
Traditsiooniks on saanud jõulukontsertide sari „Helisev ootus“, mis kõlab igal aastal uudselt ja eriilmeliselt, kuna seob käsikellamängu erinevate pillidega. 2015. aastal oli lavapartneriks puhkpillikvintett Estica ning eelmiste jõulude ajal Piccolo suupilliorkester. 
 
2018. aastal seisis käsikellastuudiol ees kaalukas ülesastumine Pärnu Rahvusvahelisel Koorifestivalil, mil avakontsert sisustati erinevate maade rahvamuusika käsikellaseadetega.
 
Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks valmis kontsertkava koostöös Piccolo Suupilliorkestriga.
 
 
Harjutame usinalt, et olla valmis uuteks väljakutseteks.